HAKKIMIZDA

Genelde kısaltılmış olarak PVC diye kullanılır, oldukça geniş kullanım alanı olan bir plastik. Kimyasal Endüstrisinde en değerli ürünlerden biridir. 

Dünyada PVC’nin % 50’den fazlas [Devam+]

Bir kurumun yönetim kalitesini geliştirmek için liderlik ve amacın tutarlılığı büyük önem taşıyor. 

En etkili liderlik güç ile elde edilen liderlik değil, insanların gönüllerini ve [Devam+]

Sağlam Plastik - Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Sağlam Plastik Geri Dönüşüm Ltd. Şti. 1996 yıllarından beri PVC (Polivinil Klorür)  sektörünün içerisinde yer alan Ali Sağlam tarafından 2001 yılında kurulmuş ve bugünkü kurumsal yapısına ulaşmıştır. 

Firmamız ülkemizdeki PVC (Polivinil Klorür) geri dönüşüm  sektörünün öncü kuruluşlarındandır. 

Sağlam Plastik, modern makinelerden oluşan üretim hatlarında, her türlü sert ve yumuşak PVC granülü müşteri istekleri doğrultusunda talep edilen kalite ve renkte üretmektedir. Müşterilerimizi iş ortağı olarak gören firmamız  onların her türlü sorunlarına çözüm bularak karşılıklı memnnuniyeti esas almıştır.

Sağlam Plastik olarak hedefimiz kalite yönetim şartlarına uyarak ve etkinliğini sürekli iyileştirerek, müşteri şikayet oranlarını azaltıp müşteri memnuniyetinin arttırılmasını hedefleyerek, sektörümüzde her yönüyle örnek alınan, güvenilir ve her zaman tercih edilen öncü bir kuruluş olmaktır.

Halen Vatan mh. Çiftehavuzlar Cd. No:16 Bayrampaşa - İSTANBUL adresindeki faaliyetlerini sürdüren firmamız 2009 yılında yaptığı yeni atılımlarla üretim kapasitesini arttırarak yeni üretim tesisini faaliyete geçirmiştir. 

Bu maksatla; siz değerli müşterilerimizle beraber ülkemizin geri dönüşüm endüstrisine yapacağımız katkılarla gelecek nesillere faydalı olmak kazançtan önceki temel hedefimizdir.